Spelsoort Naam Klasse Car. Data voorronde Organisatie Resultaat Vervolg
Libre Johan 1 120 2 en 3 feb. 2019 Ivoor Groenlo 5depl., 4 pnt., 4,578 districtsfinale
  Jan E. 2 90 5 jan 19 Driesprong Aalten 8 ste pl., 2 pnt., 2,357 halve degradatie, 2de res. voor DF
  Theo 3 90 15 en 16 dec. 2018 B.C.A. Aalten afgemeld  
  Fred 3 70 15 en 16 dec. 2018 B.C.A. Aalten 11de, 4pnt., 1,781 geen
  Vincent 4 55 6 en 7 okt. 2018 B.C.A. Aalten 3de pl., 6 pnt., 1,388 districtsfinale
               
Driebanden kl. Asmond hfd.kl. 40 afgemeld      
  Carry 1 30 27 en 28 okt. 2018 De Driehoek Lichtenvoorde 6de pl., 4 pnt., 0,539 districtsfinale
  Jan Willem 1 30 27 en 28 okt. 2018 De Driehoek Lichtenvoorde 5de pl., 4 pnt., 0,576 districtsfinale
  Andre 2 25 29 en 30 sept. 2018 B.C.A. Aalten 2de pl., 5 pnt., 0,485 districtsfinale
  Fred 2 25 29 en 30 sept. 2018 B.C.A. Aalten 11de pl., 5 pnt., 0,372 geen
  Theo 2 25 29 en 30 sept. 2018 Driesprong Aalten 1ste pl., 6 pnt., 0,542 districtsfinale
  Jan ter H. 2 25 29 en 30 sept. 2018 Driesprong Aalten 14de pl., 0 pnt., 0,306 geen
  Jan E. 2 25 29 en 30 sept. 2018 Driesprong Aalten 6de pl., 6 pnt., 0,435 districtsfinale
  Gerrit 3 20 1 en 2 sept. 2018 De Driehoek Lichtenvoorde 7de pl., 0 pnt., 0.283 1ste reserve districtsfinale
  Wim 3 20 1 en 2 sept. 2018 De Driehoek Lichtenvoorde 6de pl., 3 pnt., 0.262 districtsfinale
  Fred 3 20 1 en 2 sept. 2018 De Driehoek Lichtenvoorde 8 pnt. 0.421 directe promotie
               
Driebanden gr. Carry 3 20 22 en 23 dec. 2018 Overkamp Eibergen 4 pnt., 0,525 directe promotie
  Jan Willem 3 20 22 en 23 dec. 2018 De Driehoek Lichtenvoorde 9de pl., 4pnt., 0,357 geen
  Theo 3 20 22 en 23 dec. 2018 De Driehoek Lichtenvoorde afgemeld  
  Andre 3 20 22 en 23 dec. 2018 De Driehoek Lichtenvoorde afgemeld  
  Fred 3 20 22 en 23 dec. 2018 De Driehoek Lichtenvoorde 11de pl., 7 pnt., 0,290 geen
               
Bandstoten Asmond 2 75        
  Jan Willem 3 55 9 en 10 februari 2019 B.C.A. Aalten 5de pl., 4 pnt., 1,83 districtsfinale
  Jan E. 3 55 9 en 10 februari 2019 B.C.A. Aalten 11de pl., 4 pnt., 1,37 geen
  Fred 4 40 19 en 20 januari 2019 Driesprong Aalten 21ste pl., 2 pnt., 0,865 halve degradatie
  Jan E. 4 40 19 en 20 januari 2019 Driesprong Aalten 8pnt., 1,666 directe promotie
               
Nat. voorwedstrijden              
Driebanden gr. Carry 2 25 2 en 3 februari 2019 De Driehoek Lichtenvoorde 4de pl., 5 pnt., 0,468 geen
               
Districtsfinale's       Data Organisatie Resultaat Vervolg
Driebanden kl. Wim 3 20 22 en 23 sept. 2018 Olde Molle Neede afgemeld  
Driebanden kl. Gerrit ® 3 20 22 en 23 sept. 2018 Olde Molle Neede afgemeld  
Driebanden kl. Andre 2 25 20 en 21 okt. 2018 De Driehoek Lichtenvoorde 3de pl., 5 pnt., 0,433 1ste reserve voor gew. Finale
Driebanden kl. Theo 2 25 20 en 21 okt. 2018 De Driehoek Lichtenvoorde 5de pl., 4 pnt., 0,371 geen
Driebanden kl. Jan E. 2 25 20 en 21 okt. 2018 De Driehoek Lichtenvoorde afgemeld  
Libre Vincent 4 55 3 en 4 nov. 2018 Overkamp Eibergen 3de pl., 6 pnt., 1,313 1ste reserve voor gew. Finale
Driebanden kl. Carry 1 30 17 en 18 nov. 2018 Stuupke Haaksbergen 1ste pl., 8 pnt., 0,700 Gew. Finale
Driebanden kl. Jan Willem 1 30 17 en 18 nov. 2018 Stuupke Haaksbergen 4de pl., 4 pnt., 0,636 geen
Libre Johan 1 120 23 en 24 feb. 2019 't Kevelder Zieuwent afgemeld  
Bandstoten Jan Willem 3 55 9 en 10 mrt. 2019 't Heukske Eibergen 4de pl., 5 pnt., 1,52 geen
               
Gewestelijke finale's       Data Organisatie Resultaat Vervolg
Driebanden kl. Carry 1 30 7 t/m 9 dec. 2018 Overkamp Eibergen 6de pl., 6 pnt., 0,627 geen